Матеріали

Веганьскі (Етичні) матеріали:                                       [RU]

До вашої уваги пропонується список матеріалів, які використовуються при виробництві  взуття. Сподіваємося він Вам буде корисний. Вегетаріанці і Вегани винахідливі в своїх пошуках етичних матеріалів: від популярного замінника шкіри до Джуту, Бамбука і Коноплі, - навіть використовують тканини із вторинної сировини.

Взуття з коноплі (Hemp)

Вирощування коноплі є найбільш сприятливим для навколишнього середовища, покращує якість грунту під час росту. Не вимагає жодних гербіцидів і природно стійкий до комах, грибків, і інших паразитів. Гашиш (конопля) зростає швидко. Гашиш також володіє антимікробними властивостями, тобто перешкоджає розмноженню мікробів, грибків, вірусів, паразитів, бактерій. Взуття з коноплі – чудовий вибір для людей, що турбуються про навколишнє середовище та бажають мати якісне і зручне взуття.


Джут (Jute)

Вирощений переважно в Азії, джут - сильний, швидкорослий (джут може бути вирощений за 4-6 місяців) – чудовий природній матеріал - на 100% розкладається мікроорганізмами і екологічний. Досконалий для веганського (етичного) взуття. Повітропроникний і природний. Комерційне застосування робить джут і його культивування важливим фактором у боротьбі з вирубкою лісівЗручна і міцна текстура природного матеріалу – немов створена для взуття.

Бамбук (Bamboo)

Широко відомий своїми антибактеріальними властивостями, це надзвичайно м'яка тканина та швидкоросле дерево - сприятливий врожай для навколишнього середовища.  Бамбук захищає грунт і екосистеми, де його вирощують. На 100% розкладається мікроорганізмами і природний. Корисний для природи і ефективний матеріал для виготовлення взуття.

Штучна шкіра (Faux leather)

Робиться з Поліуретану, синтетичний матеріал. Матеріал водно стійкий, але не повітропроникний. Може бути зручно випранаий чи легко витертий вологою тканиною.

Штучна замша (Faux Suedette)

Виготовленно з синтетичного полотна замші. Дуже м'яка тканина. Для чищення придатні лише аерозольні вологостійкі засоби (при неправильній обробці можливе, псування і затемнення деяких тканин).

Штучна замша (Stretch Fake Suede)

Цей матеріал – еластичний і дуже м’який. Повітропроникний і дуже зручний, але не вологовідштовхучий. Для чищення придатні лише аерозольні вологостійкі засоби (при неправильній обробці можливе, псування і затемнення деяких тканин). Придатний для прання з теплою мильною водою.

Атлас (Satin)

Атласний ефект матеріалу, створює тканину з красивим блиском. Наш атлас робиться з штучних тканин як наприклад polyester або штучний шовк. Чистку радимо доручити чоботарю, оскільки вода може змінити колір тканини.

Мікрофібра (Microfiber)

Ця легка тканина створена з прекрасного polyester або нейлонової нитки. Мікрофібра - тканина повітропроникна і природно вологовідштовхуюча завдяки складу. Може бути витерта вологою ганчіркою.

Холлофайбер (Hollofiber)

Забезпечує гарні форми, можливість довгої експлуатації, екологічна чистота та нетоксичність, відштовхує вологу та запахи, не горить.

Льон
Лляне волокно вдвічі міцніше бавовняного, тому багато лляної пряжі йде на технічні тканини (брезент, парусину, мішковину й ін.). З лляного волокна роблять також шпагат і мотузки. Цікаво, що міцність лляного волокна при намоканні не зменшується, а навпаки - навіть зростає. Лляне волокно стійке до гниття. Термостійкість 160-170 градусів.